CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU            7 lipca 2024

1. 1. „Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy” – refren psalmu responsoryjnego pięknie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem; pamiętajmy o powiedzeniu, że nie ma wakacji od Pana Boga.
  1. 2. W ubiegłą niedzielę na Stolicę Apostolską złożono 418 zł. Bóg zapłać.
  1. 3. Rozpoczęliśmy prace związane z odnowieniem i renowacją starych konfesjonałów.
  1. 4. Jest w zakrystii możliwość zakupienia filmów z peregrynacji dla osób, które się nie zapisały. Prosimy również by osoby zapisane odebrały filmy.
  1. 5. Bóg zapłać mieszkańcom Górki Rząśnia i Wykna za ofiarowane kwiaty do ołtarza.
  1. 6. Wakacyjne miesiące to także czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony.
  1. 7. Niech czas wakacyjnego wypoczynku będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy w tym czasie o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny. A zmarłych Parafian polecamy dobroci i miłosierdziu Boga.