TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU          30 czerwca 2024

1. 1. „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.
  1. 2. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 15.40.
  1. 3. Jak zapowiadaliśmy dzisiaj po Mszy możliwość złożenia ofiar do puszki na Świętopietrze, czyli działalność Stolicy Apostolskiej.
  1. 4. W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. W pierwszą sobotę Msza wynagradzająca za grzechy Najświętszemu Sercu Maryi.
  1. 5. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, życzymy bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy i życzymy udanego wypoczynku.
  1. 6. Bóg zapłać mieszkańcom Będkowa Starej Wsi i Wyrwasa za ofiarowane kwiaty do ołtarza. O kwiaty na przyszła niedzielę prosimy mieszkańców Rząśni Górka i Wykna.
  1. 7. Osoby, które zapisały się na film z peregrynacji prosimy o odebranie z zakrystii.
  1. 8. W ubiegłą niedzielę pożegnaliśmy Ks. Michała. Nowym wikariuszem w naszej parafii posłanym przez Ks. Arcb. jest Ksiądz Dawid Kalusche, neoprezbiter. Obecnie jest na urlopie, a w parafii na stałe pojawi się z początkiem sierpnia.