CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

3 lipca 2022 r.

1. W czasie wakacji i urlopów pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W nich na spotkanie z nami czeka nasz Pan i Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy również, aby ich zwiedzanie było nacechowane należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. To okazja do modlitwy w intencji powołań kapłańskich.
  1. W ostatnich dniach na Jasnej Górze odbyła się inauguracja letniego sezonu pielgrzymkowego. Może warto już teraz pomyśleć o swoim udziale w naszej parafialnej pielgrzymce, która odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia.
  1. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za ofiarowane kwiaty do ołtarza.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, a drogim parafianom i miłym gościom radosnej, rodzinnej niedzieli oraz pomyślnego nowego tygodnia.