DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA                           19 września 2021

  1. 1. Jezus nie przeminął wraz ze swoją epoką. Zmartwychwstały żyje również w naszych czasach. Jego zbawczą moc otrzymujemy w sakramentach, w słowie Bożym, w liturgii. Możemy uczyć się odkrywać to na co dzień. Czasami potrzebujemy trochę czasu i musimy włożyć pewien wysiłek, żeby usłyszeć i poznać Chrystusa. Trzeba czasu i wysiłku, by z osoby towarzyszącej, obserwującej Go stać się Jego uczniem. Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się za tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz prawdy i faktów.
  1. 2. Dzieci i młodzież zapraszamy dzisiaj na Mszę o godz. 11.30. po Mszy będzie krótkie przedstawienie o Św. Stanisławie Kostce.
  1. 3. Bóg zapłać mieszkańcom Chruścińskiego za dekorację ołtarza. Za tydzień o dekoracje prosimy nowożeńców.
  1. 4. Pragnę podziękować wszystkim, którzy złożyli ofiary na wsparcie dla Afganistanu. Zebranych zostało 632 zł.
  1. 5. W czwartek wspomnienie św. o. Pio, czciciela Najświętszej Eucharystii i Matki Bożej, niezwykłego charyzmatyka. Tego dnia chcemy wyrazić wdzięczność wszystkim pochylającym się nad ludźmi chorymi i nie w pełni sprawnymi.
  1. 6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.