Zapraszamy serdecznie do udziału w parafialnej pieszej pielgrzymce z Rząśni na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 24–25 sierpnia 2021 r.

Dobrze przeżyta pielgrzymka może być nie tylko szczególnymi rekolekcjami, ale też źródłem wielu łask dla pielgrzymów i ich rodzin.

Zapraszamy do pielgrzymowania także chętnych spoza naszej parafii.

Zachęcamy do podejmowania różnych posług w trakcie pielgrzymki (śpiewu, gry na gitarze, prowadzenia modlitw czy kierowania ruchem).

Plan Pielgrzymki:

dzień I – 24 sierpnia 2021 r.

7:00 – Msza św. z błogosławieństwem i posłaniem pielgrzymów

ok. 18:00 – przybycie do Cykarzewa

dzień II – 25 sierpnia 2021 r.

7:30 – Msza św. w kościele w Cykarzewie i wymarsz

ok. 13:00 – przybycie na Jasną Górę i krótka modlitwa w Kaplicy Cudownego Obrazu

Podobnie jak w poprzednich latach przy zapisie należy wypełnić kartę pielgrzyma, na której można zadeklarować chęć powrotu na noclegi transportem zamówionym przez parafię. Opłata pielgrzymkowa wraz z ubezpieczeniem wynosi 25 zł. Koszt przejazdów zostanie ustalony w zależności od liczby zadeklarowanych osób.