TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU            27 czerwca 2021

1. 1. Jednym z owoców Eucharystii jest nasze uzdrowienie. Dokonuje się w głębokiej jedności z Bogiem i nie od razu skutki Jego działania są widoczne. Czasami trzeba dystansu, czasu, a przede zaufania Bogu, które wzmacnia naszą wiarę w życiu codziennym. Po wyjściu ze Mszy Świętej, pobłogosławieni przez Boga, umocnieni Jego słowem i ciałem, jesteśmy przeświadczeni, że On jest zawsze z nami, że nam błogosławi i uzdrawia nas mocą swoich sakramentów.
  1. 2. Jutro w związku z tym że obaj księża muszą wyjechać będzie tylko jedna Msza i to o godz. 17.00. W zawiązku z wyjazdem kancelaria jutro po Mszy będzie nieczynna.
  1. 3. We wtorek przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku. Msze o 17.30 i 18.10.
  1. 4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Będziemy się modlić w intencji powołań kapłańskich. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. W sobotę o godz. 17.30 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze niewierności i znieważenia.
  1. 5. Od wtorku do końca sierpnia kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku wyłącznie po Mszy czyli od 18.30 do 19.00. W niedzielę i święta kancelaria jest nieczynna
  1. 6. Bóg zapłać młodym z wczorajszego ślubu za ofiarowane kwiaty do ołtarza, na następną niedzielę o kwiaty prosimy mieszkańców Suchowoli Majątek.
  1. 7. W ubiegła niedzielę na tacę na potrzeby parafii złożono 1924 zł. Bóg zapłać.
  1. 8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Ks. Jubilatowi Zygmuntowi życzymy wielu Łask Bożych, zdrowia, potrzebnych darów Ducha Św. i opieki Matki Najśw. na każdy dzień życia. Wszystkim wiernym miłej i błogosławionej niedzieli.