CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                          31 stycznia 2021

1. 1. Ostatnia niedziela stycznia to Światowy Dzień Trędowatych. Na trąd chorują tysiące ludzi, którzy często z powodu tej choroby są wykluczani ze społeczeństwa, spychani na margines życia. Pomódlmy się dzisiaj w intencji trędowatych, a także ich opiekunów, którzy z wielką miłością codziennie się nimi opiekują.
  1. 2. We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte z błogosławieniem świec o godz. 9.00 oraz 18.00 w kaplicy w Kodraniu o g.11.00. Pamiętajmy o osobach konsekrowanych, które oddały życie w służbie Bogu i Kościołowi.
  1. 3. Tradycyjnie w święto Ofiarowania Pańskiego dzieci przygotowujące się do I Komunii otrzymają świece. Zapraszamy je 10 minut przed Mszą wieczorną czyli na 17.50 by odebrały świece, które następnie zostaną na Mszy poświęcone.
  1. 4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa. Spowiedź święta od godz. 17.00.
  1. 5. W tym tygodniu przypada także pierwsza sobota miesiąca, w którą będzie okazja do Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i znieważenia.
  1. 6. Proszę mieszkańców Rząśni o rozebranie dekoracji świątecznej, a mieszkańców Górka Rząsińska i Wyhno o dekorację kwiatową ołtarza na niedzielę.
  1. 7. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na pomoc dla Chorwacji.
  1. 8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.