• Dziś obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Nie będzie procesji, nie będzie wypominków na cmentarzu, ani Mszy św. w kaplicy cmentarnej. W kościele Msze św. niemal według świątecznego, porządku. O Godz. 8.30, 10.00, 12.00. Nie będzie Mszy św. w Kodraniu. Przed każdą Mszą św. wypominki za zmarłych. Ponadto o godz. 15.30 Różaniec z wypominkami za zmarłych i Msza św. o 16.00.
  • Różaniec z wypominkami oktawalnymi codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 15.30. Po modlitwie różańcowej będą odprawione Msze św. w intencji zmarłych.
  • Zgodnie z decyzją ks. Arcybiskupa nowym proboszczem naszej parafii został ks. Zbigniew Witecki – dotychczasowy proboszcz parafii NMP Śnieżnej w Drobnicach k. Osjakowa. Ks. Proboszcz wczoraj w obecności dziekana złożył wyznanie wiary i objął urząd proboszcza w naszej parafii. Jednak przez najbliższe dni będzie jeszcze pełnił obowiązki w swojej dotychczasowej parafii, a poznamy go po przyszłej niedzieli.
  • Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od 16.15.
  • Najbliższa sobota – pierwsza sobota miesiąca. Czcimy Niepokalane Serce Maryi.
  • Dziękuję panom i paniom z zespołu prac interwencyjnych za pomoc w uprzątnięciu śmieci przed Uroczystością Wszystkich Świętych i za pomoc w grabieniu liści. Władzom Gminy dziękuję bardzo za życzliwość i pomoc.