• Październik – miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwo różańcowe codziennie o 17.00. W niedziele o 15.30. Zapraszamy do modlitwy różańcowej dzieci, młodzież i starszych. Nie szczędźmy czasu na modlitwę różańcową.
  • Dziś na Mszy św. o 10.00 zostaną poświęcone różańce dla dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii św. Dzieci otrzymają różańce.
  • Jak co roku ks. Rektor zwraca się o pomoc w utrzymaniu Seminarium – o dary z płodów rolnych. Proszę sołtysów o zorganizowanie zbiórki w poszczególnych wioskach i złożenie ich w budynku gospodarczym. Klerycy przyjadą po dary 15października.
  • W przyszłą niedzielę „Dzień Papieski”. Dzieci ze Szkoły imienia Jana Pawła II. po Mszy św. o 10.00 zaprezentują program poświęcony świętemu Patronowi. Zbiórka do puszek na fundusz stypendialny: „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • Dziękuję mieszkańcom Grabowca i Cegielni za kwiaty do ołtarza. W sobotę proszę o udekorowanie ołtarza kwiatami mieszkańców Rząśni z ulicy Reymonta, Dąbrowskiej i Bielskiego.