• Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień.
  • We wtorek dzień patrona ks. Michała – św. Michała Archanioła. Modlimy się za ks. Prefekta i składamy mu tego dnia życzenia imieninowe. Zapraszam na Mszę św. w intencji ks. Michała we wtorek o 18.00.
  • Od czwartku rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwo różańcowe codziennie o 17.00. W niedziele o 15.30. Zapraszamy do modlitwy różańcowej dzieci, młodzież i starszych. Nie szczędźmy czasu na modlitwę różańcową.
  • Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od 16.15.
  • Najbliższa sobota – pierwsza sobota miesiąca. Czcimy Niepokalane Serce Maryi.
  • W najbliższą niedzielę na Mszy św. o 10.00 zostaną poświęcone różańce dla dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii św. Dzieci otrzymają różańce. Prosimy, by wszystkie dzieci z rodzicami przyszły na tę Mszę św.
  • Dziękuje za ofiary składane w ubiegłą niedzielę - trzecią miesiąca – inwestycyjną. Zostało zebrane 2030 zł. Bóg zapłać.
  • Dziękuję także panu z Rząśni za sfinansowanie dywaników na ławki przy wejściu i w bocznych nawach. Bóg zapłać.
  • Dziękuję mieszkańcom Rząśni Jasień i Sucha za kwiaty do ołtarza. W sobotę proszę o udekorowanie kwiatami ołtarza mieszkańców Grabowca .
  • Proszono mnie o przekazanie informacji: Przy drzwiach i w gablotce można znaleźć plakat dotyczący instalacji fotowoltaicznych. Zainteresowani mogą się zapoznać. Promocja do końca września.