• Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień.
  • Dziś na Mszy św. o 11.30 dziękujemy Panu Bogu za tegoroczne plony, za chleb.
  • We wtorek 1 września. Dzieci rozpoczynają naukę w szkole - zazwyczaj przed pierwszym dzwonkiem uczestniczyły we Mszy św. modląc się o błogosławieństwo Boże na cały rok pracy. W tym roku Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie we wtorek o 17.00. Wcześniej od 16.30 okazja do spowiedzi. Zapraszamy na tę Mszę św. dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
  • Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od 17.00.
  • Najbliższa sobota - pierwsza sobota miesiąca. Czcimy niepokalane Serce Maryi.
  • W przyszłą niedzielę zapraszam rodziców i dzieci z klas III, które w tym roku szkolnym będą się przygotowywać do I Komunii św. na Mszę św. o 10.00. Po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami.
  • W przyszłą niedzielę Msza św. w Kodraniu o 11.30.
  • Dziękuję sołtysom za dożynkową dekorację kościoła. Dziękuję także nowożeńcom za kwiaty do ołtarza.