• Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień.
  • Dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę przygotowywali posiłek dla pielgrzymów z pielgrzymki Elblągskiej. Dziękuję Pani Ali Kurzynoga i wszystkim paniom, także władzom Gminy i Dyrekcji Szkoły Podstawowej - za otwarte drzwi, za serce i posługę miłości w myśl słów z Ewangelii: „podróżnych w dom przyjąć”. Za wszystko Bóg zapłać.
  • Na Mszy św. o 16.00 ks. Biskup Andrzej Przybylski udzieli Sakramentu Bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii. Ze względów bezpieczeństwa na tę Mszę św. zapraszamy przede wszystkim rodziny bierzmowanych i świadków bierzmowania. Będą obecni także księża z dekanatu.
  • Dziękuję młodzieży za posprzątanie Kościoła, otoczenia i za kwiaty – także za ofiarę na Dar Ołtarza. Otrzymałem od młodzieży i ich rodziców 4100 zł. W odpowiednim czasie poinformuję na co cała ta kwota zostanie przeznaczona.
  • Prace konserwatorskie przy ołtarzu głównym prawie ukończone. Jest także odnowiony zabytkowy krucyfiks w ołtarzu bocznym. Odbiór prac będzie dopiero po 15 września. Czekamy więc także na decyzję nadzoru konserwatorskiego odnośnie miejsca dla tabernakulum i harmonogramu dalszych prac.
  • Dziś zbiórka do puszek na pomoc dla Libanu.