• Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień.
  • Dziś na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klas III przystąpią do I Komunii św. Modlimy się, by wytrwały w wierze i przyjaźni z Panem Jezusem przez całe życie. Dla nas wszystkich to okazja, by odnowić w sobie wiarę, gorliwość i miłość do Jezusa Eucharystycznego.
  • Dzieci będą przychodzić przez cały tydzień do piątku na Mszę św. o godz. 18.00. Będą przeżywać swój Biały Tydzień.
  • We poniedziałek o 18.40 spotkanie z młodzieżą, która w sierpniu ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania. Na to spotkanie zapraszamy także rodziców kandydatów do bierzmowania.
  • W czwartek liturgiczne święto Przemienienia Pańskiego.
  • Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od 17.00.
  • Ołtarz ze względu na I Komunię św. został odsłonięty, rusztowania rozebrane. Jednak  dla konserwatorów pozostało jeszcze sporo pracy. Szczegółowe informacje podam w przyszłą niedzielę.
  • Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dekorację kwiatami kościoła.