• Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień.
  • Jutro i w czwartek na godz. 18 30 zapraszamy na spotkanie dzieci pierwszokomunijne.
  • We wtorek o 18.30 spotkanie z młodzieżą, która w sierpniu ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.30 dzieci z klas III przystąpią do I Komunii św. Z uwagi na ciągle jeszcze istniejące ograniczenia związane z pandemią, proszę, by na tę Mszę św. przyszli tylko rodzice, chrzestni, najbliżsi i goście komunijni. Wszystkich, którzy zwykle przychodzą na Mszę św. o 11.30 zapraszamy na wcześniejsze Msze św., bądź na godz. 16.00. Ponadto prośba, by do kościoła z dziećmi weszli tylko rodzice, ewentualnie chrzestni, dziadkowie, czy rodzeństwo, a wszyscy pozostali goście zmieszczą się na placu wokół kościoła.
  • W sobotę spowiedź dzieci, ich rodziców i chrzestnych od godz. 9.00
  • W przyszłą niedzielę, 02.08. z uwagi na I Komunię św. Msza św. w Kodraniu będzie o 14.00.
  • W sobotę obchodziliśmy w liturgii Kościoła wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. W związku z tym świętem dziś poświęcenie pojazdów. Modlimy się o łaskę mądrego i bezpiecznego poruszania się po naszych drogach. Po Mszy św. modlitwa poświęcenia, a następnie ksiądz wyjdzie przed kościół, by poświęcić pojazdy. Tradycją jest, że tego dnia składamy ofiary dla misjonarzy na środki transportu.
  • Dziękuję mieszkańcom Rząśni z ul. Mickiewicza, Asnyka, Słowackiego i 1-Maja za dekorację kwiatami kościoła. W sobotę proszę o udekorowanie świątyni rodziców dzieci I-Komunijnych.
  • Dziękuję za ofiary składane na tacę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę – trzecią miesiąca. Zostało zebrane 2220 zł. Bóg zapłać.