• Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień.
  • Ostatni tydzień maja. Nabożeństwo majowe codziennie o 17.40. W niedzielę o 15.40.
  • Jutro na godz. 18 30 zapraszam na spotkanie dzieci pierwszokomunijne. Zapraszam na to pierwsze spotkanie przygotowujące bezpośrednio dzieci do przyjęcia Pana Jezusa w Komunii św. także i rodziców. Zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych dzieci od poniedziałku mogą uczęszczać na zajęcia szkolne. Możliwe jest więc i spotkanie z dziećmi tutaj w kościele.
  • We wtorek Dzień Matki – Modlimy się za nasze mamy. Na nabożeństwie majowym przez przyczynę Matki Chrystusa dziękujmy za matczyną miłość, którą odbieraliśmy i odbieramy od naszych matek i módlmy się za nie – za te, które są obok nas i za te, które już odeszły z tej ziemi.
  • Następna niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przez cały tydzień odprawiamy nowennę do Ducha Świętego. Modlimy się na nabożeństwie majowym o dary Ducha św. i nowe Jego zesłanie dla nas.
  • Dziękuję za ofiary składane na tacę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę – trzecią miesiąca. Zostało zebrane 1510 zł. Bóg zapłać.