1. Jutro przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
  2. Podczas trwania tzw. oktawy uroczystości Bożego Ciała, Msza Święta z procesją wokół kościoła codziennie o godz. 18.00.
    W ostatni dzień tak zwanej „oktawy" w czwartek o godz. 18:00 odbędzie się procesja do czterech ołtarzy, na placu przy kościele. Ołtarze na zakończenie oktawy na placu kościelnym dekorują:
    I ołtarz dekorują mieszkańcy z Skoczylasów i Chruścińskiego
    II ołtarz dekorują mieszkańcy z Studzienicy,Otoku, Koloni Kiełczygłów
    III ołtarz dekorują mieszkańcy Brutusa, Będkowa, Koloni Będków, Żar.
    IV ołtarz dekorują mieszkańcy Zielęcina.
    Po procesji poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Prosimy rodziców, aby wszystkie dzieci dotarły na to spotkanie z Panem Jezusem.
  3. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W sobotę obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  6. Solenizantów i jubilatów tygodnia otaczamy serdeczną myślą i darem modlitwy.
  7. Bóg zapłać mieszkańcom Suchowola Majątek i z Grabowca. W przyszłym tygodniu Kościół dekorują Mieszkańcy Trzcinicy.
  8. Ks. Arcybiskup Wacław Depo mianował ks. Bartosza, Wikariuszem Parafii św. Franciszka z Asyżu w Zajączkach. Na miejsce księdza Bartosza Ks. Arcybiskup mianował Ks. Michała Widerę. Ks. Michał pracował dotychczas w parafii Trębaczew.
    Ks. Arcybiskup Wacław Depo dokonał jeszcze drugiej zmiany w naszej parafii. Ks. Proboszcza Adama Sołtysiaka mianował Proboszczem Parafii Katolickiej pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Wieluniu. Na miejsce Ks. Proboszcza
    Ks. Arcybiskup Wacław Depo mianował Ks. Proboszcza Eugeniusza Krzyśko.
    Ks. Eugeniusza Krzyśko dotychczas pracował w parafii Trębaczew.
    Ks. Proboszcz i Ks. Wikariusz pożegnają się ze wszystkimi parafianami w najbliższą niedzielę i od 01 lipca rozpoczną pracę duszpasterską na nowych placówkach.