wierY

                                                      INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

06.05 – 12.05.2024 r.

PONIEDZIAŁEK     

17.30   + Krystian Sztekler (od chrzestnej z rodz.).

18.10   + Zdzisław Biniecki (od wujka Adama z rodz.).

WTOREK

 

17.30

 

 

18.10

1) + Józefa ( 30 r. śm.), Władysław Ranos, Andrzej Płaszczyński, Aneta

        Kurzynoga.

2) + Teresa Włodarczyk (od siostry Heleny z rodz.).

1) + Robert Słomian ( 1 r. śm.).

2) + Helena ( 11 r. śm.), Józef, Józefa, Franciszek Brożyna, Stanisława,

       Antoni, Franciszek Janus.

ŚRODA

17.30    + Leon Herczyński.

18.10    + Henryk ( 6 r. śm.), Stefan, Marianna, Kazimiera Gorząd, Józef, Anastazja

                Przytuła, Jerzy, Weronika Wawrzyniak.

CZWARTEK

17.30   1) + Aniela Beśka (od wnuka Artura z rodz.).

            2) + Krzysztof Telenga (od siostry Teresy z mężem).

18.10   1) + Marianna Wójcik (od Jerzego z rodz.).

            2) + Jan Świostek (od syna Marka z rodz.).

PIĄTEK

17.30   1) + Janina ( 17 r. śm.), Władysław, Józef, Antoni, Antonina Pułkownik,

                   Agnieszka, Stanisław Kostrzewa.

            2) + Kazimiera Kubiak (od syna Zenona).

18.10   1) + Helena Ochocka (od syna Stanisława z rodz.).

            2) + Józef Kluska (od córki Małgorzaty z rodz.).

SOBOTA

17.30    1) + Kazimiera, Stanisław Kula, Stanisław Kałużny, C.R. Kulów

                     i Strzelczyków.

             2) + Marianna Kozieł (od syna Jurka z rodz.).

18.10    1) + Zdzisław Mizera ( 25 r. śm.), Stanisław, Janina Bożek.

             2) + Józefa, Stanisław, Czesław Majewscy, Franciszek, Stanisława,Jan

                    Wiśniewscy.

Niedziela

  8.30

1) + Stanisława Strzelczyk, Marianna Wrona.

2) + Wacław Fit.

10.00

1) + Dariusz, Ryszard, Jan, Stanisław, Józefa, Arkadiusz Czaińscy, Janina,

       Franciszek, Adam Szatan, Lucyna Chaszczewska.

2) + Tadeusz ( 7 r. śm.), Robert, Helena, Edmund Hachurscy, Helena,

        Stefan, Lucjan, Włodzimierz, Małgorzata, Józef Mularczyk, zm.

        dziadków Mularczyków i Klimczaków.

 

11.30

11.30

O bł. Boże dla Emilki Gomuły, Blanki Otockiej i całej rodziny.

Kodrań: rez. Zygmunt Nadrowski.

15.40

16.00   

Nabożeństwo Majowe.

+ Józefa ( 8r. śm.), Zbigniew ( 8 r. śm.), Leopold Pęciak, Stanisława,

   Józef Łuźniak.

+ Czesława Zbrożek (od syna Józefa z rodz.).

+ Halina Borek (od Ilony z rodz.).

+ Krystyna Pierzynka (od Beaty i Jacka Gurazdów).

+ Lucjan Mularczyk (od Ani i Kamila Kazuba z dziećmi).