INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

14.08 – 21.08.2022 r.

8.30

+ Stefan, Zdzisław, Helena Kwaśnik, Bronisława, Bronisław Krasowscy, Bronisława Staszczak, Tadeusz Dusza, zm. dziadków z tych rodzin.

10.00

1) + Sławomir Gajęcki 5 r. śm. (od brata z rodz.).

2) + Zofia Osińska (od rodz. Draganów).

11.30

O Bł. Boże dla Adrianny Pawlak i Hanny Słomian z racji przyjęcia sakr.

chrztu św.

O Bł. Boże dla Kacpra Kluski w 18 rocz. urodzin.

11.30

+ Stanisław, Weronika, Jerzy Wawrzyniak, Janina, Tadeusz Cywińscy, Anastazja, Józef Przytuła, Henryk Gorząd.

+ Aniela, Czesław, Józef, Józefa, Henryk, Jan, Zofia Marciniak, Marianna, Franciszek, Stanisław, Roman Przybylscy, Tolisław Otocki.

Za Parafian.

Kodrań: rez. Ochocka

16.00

+ Jadwiga, Władysław, Stanisław Andrzejewscy, Helena, Antoni, Józef, Jaś Bzdak.

9.00   + Mirosław Wrona (od rodz. Pierzynów).

12.00   Suma odpustowa za parafian.

18.00

W intencji wszystkich mieszkańców wioski Augustów.

17.30

+ Tadeusz Kostrzewa (od rodz. Kostrzewów i Niewczasów).

18.00

+ Mirosław Guc (od swatów Mielczarków z Marzęcic).

17.30

+ Aleksy Bąk (od Aleksandry Łakomej z rodz.).

18.00   + Krzysztof Zawada (od Anny i Daniela Olewińskich i Laskowskich).

17.30

+ Sabina Nowak (od rodz. Borowców, Zawadów i Nicponiów).

18.00  Do Miłosierdzia Bożego: + Marian Brożyna, Aleksander Mielczarek, Jarosław Pawełoszek, Tadeusz Rogaczewski. Marianna Mendak, Tadeusz Wojtan, Edward Nowak, Zofia Matjanowska, Helena Borowska, Anastazja Kurzynoga, Józef Mularczyk, Zdzisław Jaworski, Henryk Rogaczewski, Józef Mielczarek, Stanisław Tokarz, Władysław Budziałowski, Elżbieta Bednarek, Antoni Graczyk, Marian Perczak, Czesław Krajewski, Zygmunt Pędziwiatr, Stanisława Mularczyk, Łukasz Trojan, Sławomir Mielczarek, Mirosław Czerniak, Tomasz Papierz, Józef Kucharczyk, Stanisław Ranos, Sławomir Smolarek, Ryszard Czaiński, Dariusz Kruk, Ryszard Brożyna, Tomasz Kostrzewa.

15.00   O Bł. Boże dla Michaliny Sobczak z racji przyjęcia sakr. chrztu św.

16.00   O Bł. Boże dla Klaudii Pawełoszek i Dawida Romkowskiego z racji zawarcia sakr. małżeństwa.

17.00   + Janina Kowalska (od Iwony z rodz.).

17.30   + Józefa, Marian, Andrzej Pierzynka.

19.00   Kodrań : rez. Świątek.

8.30

1) + Stanisław ( 13 r. śm.), Apolonia, Józef Sygidus, Stanisława, Józef, Ryszard Brożyna, zm. z rodz. Sygidusów i Brożynów.

2) + Helena, Bolesław, Tadeusz, Marian Fit, Sławomir, Marian, Barbara Rogaczewscy, Józef, Władysława, Marian Pawełoszek, Aleksander Raszewski.

10.00

+ Marianna ( 20 r. śm.), Piotr, Zdzisława, Zofia, Jan, Krystyna Komorowscy, Zygmunt, Henryk, Ignacy, Janina Pawlak.

11.30

O Bł. Boże dla Szymona Moskot z racji przyjęcia sakr. chrztu św.

O Bł. Boże dla Amelii w 18-tą rocz. urodzin.

16.00

+ Czesław Dymek ( 4 r. sm.).

W lipcu i w sierpniu  Msze w soboty będą o pół godziny wcześnie czyli o 17.00 i 17.30, a to w związku z tym że w okresie wakacyjnym niedzielne Msze w Kodraniu będą w soboty o godz.19.00. Prosimy to uwzględnić szczególnie tych, którzy mają wyznaczone godziny mszy że będzie to o pół godziny wcześniej.