INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

6.00

Za Parafian.

10.00

1) + Bogdan Pluta ( 1 r. śm.).

2) + Stanisława, Tadeusz Dzierzkowscy.

11.30

O Bł. Boże dla Elizy Marii Dałek z racji przyjęcia sakr. chrztu św.

Kodrań:  rez.  Kozica.

14.30

16.00

Ślubna: Aleksandra Szatan-Krajewska  – Dominik Krajewski.

Tomasz Kostrzewa ( 1 r. śm.).

8.30

+ Waldemar Trajdos (od Teresy Dragan z rodz.).

10.00

1) + Helena Poziemska ( 1 r. śm.).

2) + Kazimiera Kruk (od Zakł. Pog. Hades).

11.30

+ Sławomir Mielczarek ( pogrzebowa)

Kodrań : rez. Janina Wieczorek

16.00

+ Wacława ( 4 r. śm.), Józef, Jerzy Tenętka, dziadków Juszczyków i Tenętków.

17.30

1) + Rajmund Zawada (od rodz. Wisniewskich i Szczesniaków).

2) + Krzysztof Zawada (od rodz. Zbrożków, Barszczów i Rzepkowskich).

18.00

1) + Zenona ( 1 r. śm.), Stefania, Wojciech Żuberek, Marianna, Czesław Kostrzewa.

2) + Władysława ( 2 r. śm.), Józef Ziaja.

17.30

+ Kacper Ławniczek ( od chrzestnego z rodz.).

18.00

+  Jerzy Słomian ( 6 r. śm.).

17.30

1) + Kacper Ławniczek ( od cioci Kasi).

2) + Bronisława Witczak (od Zofii i Waldemara Hachurskich).

18.00     1) + Wacław Ławniczek ( 10 r. śm.), zm. z rodz. Ławniczków i Majewskich.

2) + Marek Kostrzewa (od rodz. Swędraków i Olczyńskich).

17.30

1) + Kacper Ławniczek (od Sebastiana).

2) + Wacław, Helena, Ludwik, Waleria Jaworscy, Andrzej, Waleria, Józef, Wacław Boroń, Jan Rozumek.

18.00     1)+ Do Miłosierdzia Bożego: + Janina Rabenda, Stanisława Bojakowska, Tadeusz Niedbalski, Józef Włodarczyk, Wiesław Wojewoda, Kacper Ławniczek. Helena Walaszczyk, Henryk Słomian, Barbara Tąpała, Helena Trojan, Henryk Miller, Krzysztof Fit, Włodzimierz Pluta, Regina Lesiak, Wiesław Kuźnicki, Anna Handrysiak, Kazimierz Brożyna, Stanisław Rogaczewski, Józef Belica, Marian Brożyna, Aleksander Mielczarek, Jarosław Pawełoszek, Tadeusz Rogaczewski. Marianna Mendak, Tadeusz Wojtan, Edward Nowak, Zofia Matjanowska, Helena Borowska, Anastazja Kurzynoga, Józef Mularczyk, Zdzisław Jaworski, Henryk Rogaczewski, Józef Mielczarek, Stanisław Tokarz, Władysław Budziałowski, Elżbieta Bednarek, Antoni Graczyk, Marian Perczak, Czesław Krajewski, Zygmunt Pędziwiatr, Stanisława Mularczyk, Łukasz Trojan, Sławomir Mielczarek.

2) + Cecylia, Wacław Olejnik, Maria Walasik (od synów z rodzinami).

SOBOTA

14.00 O Bł. Boże dla Szymona Knopa i Miłosza Józefa Boruckiego z racji chrztu św.

16.00 O Bł. Boże dla Marty Gniatkowskiej i Dominika Telengi z racji ślubu i Jan Henryka

Telengi z racji chrztu św.

17.30  1) + Kacper Ławniczek (od Pauliny).

2) + Stanisław (4 r. śm.), Marianna, Bolesław, Zofia Pęciak, Stefan, Helena, Anna

Kałużni.

18.00   1) + Helena, Mieczysław Gajda, Anna Rostojek, zm. z rodz. Gajdów i Ocińskich.

2) + Jan Wyrwas ( 9 r. śm.).

8.30

1) + Kacper Ławniczek (od Przemka).

2) + Aniela ( 13 r. sm.), Ignacy, Franciszka Szymańczyk, Józef, Marianna, Wiktoria, Franciszka Grabarczyk.

10.00

1) + Antonina, Stanisław, Wacław, Ludwika Smolarek, Helena, Eugeniusz Grzelak, Sabina Nowak, Józef Zbrożek, zm. z rodz. Zbrożków.

2) + Grzegorz Włodarczyk, Marian Mroczek.

11.30

O Bł. Boże dla Julii Anny Ligockiej i Macieja Pabicha z racji przyjęcia sakr.chrztu św.

11.30

Kodrań : + Apolonia, Edward Wrotniak, Stefania, Stanisław Rabenda.

16.00

1) + Marek, Jan Kostrzewa, Janina, Stanisław Kurzynoga, Damian, Wiesław Nowak, Elżbieta Swędrak.

2) + Józef Binek, Krzysztof Kulifer, zm. z rodz. Binków i Mroczków.