INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

14.11 – 21.11.2021 r.

8.30

1) + Tadeusz, Stanisław, Artur, Halina, Marianna Słomian, Marian Pawełoszek, zm. dziadków Pawełoszków, Bronisława Bednarska.

2) + Adam ( w r. sm.), Antonina Słomscy, zm. dziadkowie.

10.00

1) + Józef Zbrozek ( 6 r. śm.).

2) + Antoni, Stanisława Strzelczyk, Julia, Marianna, Idzi Wrona.

Za Parafian.

11.30

Kodrań : rez.  Nadrowski.

16.00

1) + Tomasz Kostrzewa.

2) +  Bronisław, Genowefa Siedlarek, zm. dziadkowie Wiśniewscy i Siedlarki

+  Tomasz Kostrzewa

18.00

+ Helena Walaszczyk (od rodz. Włodarczyków).

1) + Tomasz Kostrzewa

2) + Henryk Słomian (od siostry Haliny z Jurkiem).

18.00

1) + Barbara Tąpała (od nauczycieli emerytów)

2) + Henryk Miller (od syna Damiana z rodz.).

17.30

+ Marian ( 8 r. śm.), Stanisław ( 6 r. śm.) Brożyna.

+  Tomasz Kostrzewa.

17.30

1) + Tadeusz Olczak ( od Moniki i Sławomira Juszczyk).

2) + Tomasz Kostrzewa

18.00

1) + Jan ( 17 r. śm.), Marianna, Bronisław Zbrożek, Jan Dragan, Marianna, Jan Żmudzccy, zm. z rodz. Zbrożków i Mularczyków.

2) + Józef ( 28 r. śm.), Helena, Marianna, Nikodem, Marianna, Adam Poziemscy, Katarzyna, Józef  Dominikowscy.

17.30

1) + Leonia Strzelczyk (od syna Aleksandra z rodz.).

2) + Tomasz Kostrzewa

18.00

1) +  Do Miłosierdzia Bożego: + Łucja Mantyk, Józef Nowak, Rajmund Zawada, Anna Wiśniewska, Zdzisław Woźniak, Dariusz Wrona, Barbara Rogaczewska, Jan Sobala, Stanisława Pawełoszek, Izabela Przysowa, Mirosław Wrona, Mieczysław Jondro, Helena Poziemska, Tomasz Kostrzewa, Bogdan Pluta, Zenona Żuberek, Stanisław Michalak, Czesława Sobala, Wojciech Szkodzin, Grażyna Stefaniak, Wiesława Słomian, Aniela Iskra, Janusz Dzbik, Zdzisław Nowak, Władysława Zawada, Bożena Graczyk, Janina Płuciennik,  Helena Grochulska, Janina Rabenda, Stanisława Bojakowska, Tadeusz Niedbalski, Józef Włodarczyk, Wiesław Wojewoda, Kacper Ławniczek. Helena Walaszczyk, Henryk Słomian, Barbara Tąpała, Helena Trojan, Henryk Miller, Krzysztof Fit, Włodzimierz Pluta, Regina Lesiak, Wiesław Kuźnicki, Anna Handrysiak, Kazimierz Brożyna, Stanisław Rogaczewski, Józef Belica.

2) + Marek Kostrzewa (od brata Romka z rodz.).

SOBOTA

17.30    1) + Zofia, Henryk Chałupczyńscy, Julianna, Józef, Mieczysław Gołębiowscy

2) + Marian Niedbalski ( 6 r. śm.), Władysława, Józef  Ziaja.

18.00

1) + Stanisława ( 5 r. śm.), Marian ( 5 r. śm.) Walczak, Władysława, Zygmunt Marczak, Małgorzata Walczak.

2) + Helena Trojan (od córki Aleksandry z rodz.).

8.30

1) + Ireneusz, Zbigniew, Henryk, Janina, Bogusław Tokarczyk, Helena, Stefan Mielczarek zm. dziadkowie z obu stron.

2) + Janina, Antoni Mizera, Feliks Tokarczyk, zm. z rodz. Mizerów, Mendaków, Postołów, Kazimiera, Bogdan Czyż, Jan, Lucjanna Pęciak.

10.00

1) + Irena, Józef Krasowscy, zm. z rodz. Krasowskich i Wiśniewskich.

2) + Józef ( 7 r. śm.), Janina, Stanisław Tadeusz Wójcik, Kazimiera, Mieczysław Kapica, zm. babcie i dziadki.

Za Parafian.

Kodrań: rez. Trojan

16.00

1) + Marcjan ( 12 r. śm.), Franciszek, Kazimiera, Andrzej Brzozowscy, Gabriela Brudnicka.

2) + Stanisław ( 18 r. śm.), Weronika Cimcioch.