INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

02.05 – 09.05.2021 r.

Niedziela

8.30

1) + Zofia ( w r. śm.), Józef Cieśla, zm. dziadkowie.

2) +  Józef, Stanisława, Maciej Pęciak, Cecylia, Stanisław, Józefa, Wojciech Tylki.

10.00

1) + Antoni Mielczarek, Stanisław, Regina, Stanisława, Władysław Pędziwiatr, Anna, Janina, Rozalia, Marian, Zenon, babcie, dziadkowie i reszta rodzeństwa.

2) + Stanisław ( 2 r. śm.), Władysław, Stanisława, Marzenka Janik.

11.30

O bł. Boże dla Ks. Zygmunta z racji imienin.

11.30

Kodrań :  rez Nadrowski

16.00

1) +  Zygmunt Nadrowski.

2) +  Zdzisław Wożniak (od żony Anny).

 

PONIEDZIAŁEK

8.30

10.00

11.30

11.30

+ Stanisław, Tadeusz, Marianna, Stanisława, Artur, Halina Słomian, dziadkowie Brożyny, Marian Pawełoszek.

1) + Stanisław Pawlak (od swatów Libertowiczów).

2) + Barbara Rogaczewska (od córki Joli z mężem i dziećmi).

O Bł. Boże i opieke św. Floriana dla druhów strażaków.

Kodrań O bł Boże dla rodziny Włodarczyków.

16.00

1) +Mieczysław, Janina Jondro (od szwagra Józefa).

2) + Tomasz Kostrzewa (od Danieli Kasielskiej z rodz.).

WTOREK

17.30

1) + Stefan, ( 8 r. śm.), Adam, Ewa, Danuta Turłaj, Józef, Marianna Telinga, Tadeusz, Wacława, Halina Gościńscy, Anna, Leon, Barbara, Kazimierz Koch.

2) + Stanisława Pawełoszek (od syna Zenona z rodz.).

18.10

1) + Jan Sobala (od żony Janiny).

2) + Tomasz Kostrzewa (od rodziców).

ŚRODA

17.30

+ Edward Rula, Stefania, Franciszek, Bronisław Brożyna, Marianna, Józef Osińscy, Janina, Stanisław, Jerzy Dłubak, Kazimiera. Marian Matusiak.

18.10

+ Bolesław ( 22 r. śm.), Janina Kowalscy

CZWARTEK

17.30

1) + Helena ( 8 r. śm.), Józef, Józefa, Franciszek Brożyna, Stanisława, Antoni, Franciszek Janus.

2) + Zenona Żuberek (od męża).

18.10

1) + Bogdan Pluta (od żony).

2) + Józef Iskra (od sąsiadów Krawczyków).

PIĄTEK

17.30

1) + Stanisław Pawlak (od Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Kiełczygłowie.

2) + Józefa ( 27 r. sm.), Władysław Ranos, Aneta Kurzynoga, Andrzej Płaszczyński.

18.10

1) + Henryk Rozumek (od Stanisława i Zdzisławy Płaszczyńskich).

2) + Waldemar Trajdos (od Soni i Józefa Juszczyk z Mateuszem).

SOBOTA

17.30    1) + Stanisław, Janina Kostrzewa, Stanisław, Stanisława Aleksanderek,

             Stanisława, Franciszek Kolanek.          

             2) + Stanisława Zabraniak (od syna Pawła z rodz.).

17.50    Nabożeństwo Majowe

18.10

1) + Zdzisław Mizera ( 23 r. sm.). Stanisław, Janina Bożek.

2) + Stanisława, Jan Sierszeń, Jakub, Waleria, Helena, Władysław Kowalczyk.

Niedziela

8.30

1) + Henryk ( 3 r. śm.), Kazimiera, Marianna, Stefan Gorząd, Józef, Anastazja Przytuła, Jerzy Wawrzyniak.

2) + Józef ( 1 r. śm.), Stefania, Stanisław Iskra.

10.00

1) + Stanisława, Józef Skupińscy, Stanisław Płuciennik, Marianna, Tadeusz, Grabarczyk, zm. z rodz. Beśków i Mizerów.

2) + Stanisława Strzelczyk, Marianna Wrona.

11.30

Za Parafian.

11.30

Kodrań: rez. Trojan.

16.00

1) + Tolisław, Stanisław, Józefa, Waleria Otoccy Czesław, Aniela, Henryk, Jan, Zofia Marciniak.

2) + Leon Herczyński.

Nabożeństwo Majowe: Niedziela godz. 15.40 w tygodniu około 17.50.