INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

14.02 – 21.02.2021 r.

8.30

1) + Józef ( 21 r. śm.), Apolonia Kozieł, Leopold, Marianna Pawelec.

2) + Regina, Maciej, Jan, Henryk, Mariola Brożyna, Jolanta Kwiecińska, zm. dziadkowie Brożyna i Urbańczyk.

10.00

1)+  Marianna, Bronisław, Jan Zbrożek, Marian, Jan Żmudzki, Jan Dragan, zm. z rodz. Zbrożków i Mularczyków.

2) +  Helena, Józef Boroń, zm. z rodz. Boroniów i Bednarków.

Za Parafian.

Kodrań rez.  Olszówka.

16.00

1) + Cecylia, Józef, Rafałek, Bogusław, Petronela, Antoni, Marianna, Antoni Wrona, Aniela, Józef, Krystian Cimcioch.

2) + Jan, Stanisław, Stanisława Sagan.

17.30

+ Anna ( 38 r. śm.), Stanisław, Ewa, Józef Kłyszewscy, Bronisława, Antoni Kuśmierek.

18.00

+ Danuta Ciesielska ( 2 r. śm.) od męża i syna.

17.30

1) + Stanisław Bylica (od rodz. Soczyńskich).

2) + Stanisława Kokosińska (od rodz. Mielczarków).

18.00

1) + Zofia Osińska (od wnuczka Marcina z rodz.).

2) + Tadeusz Kostrzewa (od chrześnicy Teresy z rodz.).

9.00

O dobre i owocne przeżycie Wielkiego Postu dla wszystkich parafian.

18.00

1) + Eugeniusz, Kazimiera Laskowscy, Ryszard, Barbara Sikora.

2) + Anna ( 4 r. śm.), Józef Łakomscy, zm. dziadków Łakomskich i Dzbików.

17.30

1) + Mirosław Guc (od szwagra Sławka z rodz.).

2) + Andrzej Tomczak (od Danuty Jabłoniak).

18.00

1) + Tadeusz Olczak (od siostry Wiesi z rodz.).

2) + Halina Krysiak (od chrześnicy Ani z rodz.).

17.30

1) + Marek Kostrzewa (od szwagierki Haliny).

2) + Zbigniew Tokarczyk (od wnuczki Agaty z Pawłem).

18.00

1) + Do Bożego Miłosierdzia: Józef Iskra, Henryk Rozumek, Anna Kowalczyk, Henryk Tokarczyk, Danuta Turłaj, Barbara Strzelczyk, Halina Słomian, Jan Mizera, Bogusława Cimcioch, Wiesław Nowak, Józef Pęciak, Witold Otocki, Jan Majewski, Janina Lachowska, Wacław Wiśniewski, Andrzej Kamieniak, Waldemar Trajdos,Kazimiera Kruk, Bronisława Witczak, Józef Brożyna, Władysława Kałużna, Stanisław Bylica, Mieczysław Witczak, Stanisława Kokosińska, Janina Telenga, Marek Kostrzewa, Zofia Osińska, Mirosław Guc, Tadeusz Kostrzewa, Andrzej Tomczak, Halina Krysiak, Zbigniew Tokarczyk, Aleksy Bąk, Stanisław Kłyszewski, Zdzisława Kwiecińska, Grzegorz Strzelczyk, Stanisław Wiśniewski, Kazimierz Kałużny, Leona Strzelczy, Stanisława Krzanowska, , Krzysztof Zawada, Tadeusz Olczak, Józef Czaiński, Marek Matusiak, Zdzisław Wiktor, Janina Kowalska, Sabina Nowak, Józef Owczarek, Stanisława Słomian, Krystyna Kowacka, Grażyna Szczepańska, Mirosław Stępczyński, Robert Hachurski, Albina Komorowska, Jolanta Kwiecińska, Stanisław Dzbik, Stanisław Lachowski.

13.00      Chrzest Wiktor Wieczorek.

17.30

1) + Aleksy Bąk (od swatki Zenobii).

2) + Stanisław Kłyszewski (od Ewy Woźniak i Jacka Telengi).

18.00

1) + Tadeusz ( 11 r. śm.), Bronisława Witczak, Marzena Michalak, Weronika, Józef Kluska, Ewa, Władysław Witczak.

2) + Zygmunt ( 26 r. śm.), Kazimiera, Jerzy, Helna, Antoni Rula, Władysław ( 49 r. śm.), Zofia Słomian.

8.30

1) + Teofil, Helena Dziębowscy, Wiktoria, Józef Borowczyk.

2) + Kazimierz Kałuzny (od Anety Majewskiej z córką).

10.00

1) + Zenon ( 16 r. śm.), Wiesław, Krzysztof, rodzice Pająki, Krzysztof Materac.

2) + Janina ( 2 r. śm.), Józef, Tadeusz, Stanisław Wójcik, Kazimiera, Mieczysław Kapica, zm. babcie i dziadków.

11.30

O bł. Boże dla Mateusza w 18-tą rocz. urodzin.

Kodrań: rez.

16.00

1) + Ryszard ( 6 r. śm.), Krystyna, Krzysztof Janus, C.R. Janusów i Janików.

2) + Antonina, Piotr, Wiesław, Stanisław, Kazimiera, Stanisław Grzejdziak, Zofia, Feliks Dziembowskich.