INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

10.01.2021–17.01.2021 r.

8.30

1) +Bohdan Mielczarek (3 r. śm.).

2) + Kazimierz Kałużny (od sióstr Kazimiery i Sabiny).

10.00

1)+  Jerzy Wrona ( 13 r. śm.), Zdzisława, Stanisław, Julian, Marianna Wrona, Władysława, Józef Chrzanowscy, zm. z rodz. Wronów, Chrzanowskich, Cybulskich i Boroniów.

2)+  Antoni Stanik ( 14 r. śm.).

11.30

Dziękczynna z rośbą o bł. Boże i zdrowie dla Marysi (od dziadków) oraz dla Oskara Kozioł w I rocz. urodzin.

11.30

Kodrań:+ Waleria, Antoni Kwiecińscy, zm. z rodz. Michalaków i Beliców (od Stanisławy Zachaczewskiej).

16.00

1) Rząśnia ulice: XXX-lecia, 1-go Maja, Waryńskiego, Nowa.

2) + Andrzej Płaszczyński.

17.00

Rząśnia ulice: Konopnickiej, Wysockiego, Strażacka, Wykno, Ogrody, Ogrodowa.

+ Józefa, Władysław ( 28 r. sm.) Ranos, Aneta Kurzynoga, Andrzej Płaszczyński

17.00

Rząśnia ulice: Kościuszki, Dąbrowskiej, Reymonta, Bielskiego.

18.00

+ Zbigniew Tokarczyk (od wnuczki Ani z rodz.).

17.30

+ Aleksy Bąk (od wnuczki Wiktorii).

18.00

+ Stanisław Kłyszewski (od chrześniaka Józefa zrodz.).

17.30

+ Marek Matusiak (od teściowej Danieli).

18.00

+ Tadeusz Olczak (od brata Mirka).

17.30

+ Stanisława Krzanowska (od syna Jerzego z Katarzyną i dziećmi).

18.00

Do Bożego Miłosierdzia: Marian Mizera, Bronisława Kowalska, Feliksa Kurzynoga, Józef Iskra, Henryk Rozumek, Anna Kowalczyk, Henryk Tokarczyk, Danuta Turłaj, Barbara Strzelczyk, Halina Słomian, Jan Mizera, Bogusława Cimcioch, Wiesław Nowak, Józef Pęciak, Witold Otocki, Jan Majewski, Janina Lachowska, Wacław Wiśniewski, Andrzej Kamieniak, Waldemar Trajdos,Kazimiera Kruk, Bronisława Witczak, Józef Brożyna, Władysława Kałużna, Stanisław Bylica, Mieczysław Witczak, Stanisława Kokosińska, Janina Telenga, Marek Kostrzewa, Zofia Osińska, Mirosław Guc, Tadeusz Kostrzewa, Andrzej Tomczak, Halina Krysiak, Zbigniew Tokarczyk, Aleksy Bąk, Stanisław Kłyszewski, Zdzisława Kwiecińska, Grzegorz Strzelczyk, Stanisław Wiśniewski, Kazimierz Kałużny, Leona Strzelczy, Stanisława Krzanowska, , Krzysztof Zawada, Tadeusz Olczak, Józef Czaiński, Marek Matusiak, Zdzisław Wiktor, Janina Kowalska, Sabina Nowak, Józef Owczarek, Stanisława Słomian, Krystyna Kowacka, Grażyna Szczepańska, Mirosław Stępczyński.

14.00

Ślubna Kluska – Kopeć.

17.30

1) + Stanisław Wiśniewski (od chrześniaka Krzysztofa z bratem).

2) + Sabina Nowak (od córki Barbary).

18.00

1) + Janina Kowalska (od syna Wiesława z żoną).

2) + Stanisława Słomian (od Leokadii i Stanisława Simińskich).

8.30

1) +Antonina, Józefa, Sylwina, Bożena, Wiola, Józef Strzelczyk, Regina, Edward, Andrzej Kamieniak, Franciszka Papuga.

2) +Józef Czaiński (od Ryśka z żoną).

10.00

1) + Stefan, Helena, Włodzimierz, Małgorzata, Józef, Marcjanna, Kazimierz Mularczyk, Tadeusz, Helena, Edmund Hachurscy.

2) + Przemysław Kurzynoga ( 6 r. śm.), Stanisław Kędzia, zm. z rodz. Kędziów, Andrzej Suska, Zofia Kurzynoga.

Za Parafian.

Kodrań:rez. Kulig.

16.00

1)+Józef Owczarek (od żony).

2) + Józef Iskra (od rodz. Brożynów)