INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

15.11-22.11.2020 r.

8.30

1) + Józef Zbrożek (5. r. ś.), Stanisław, Antonina, Wacław, Ludwik Smolarek, Józef, Józefa Zbrożek, rodz. Smolarków i Zbrożków

2) + Tadeusz, Marianna, Artur, Stanisława, Stanisław, Halina Słomian, Marian Pawełoszek

10.00

1)+ Antoni, Stanisława Strzelczyk, Julian, Marianna, Idzi Wrona

2)+ Władysława, Józef Chrzanowscy, Jerzy,  Zdzisława, Stanisław Wrona, Domicela, Kazimierz Nietrest, Janina, Czesław, Jerzy Cybulscy, Marian, Sławomir Dadacz, Sebastian, Bogdan, Martyna Ryłko, zm, rodz. Chrzanowskich i Cybulskich

Za parafian

Kodrań: rez.  Kotnowski

16.00

+ Stanisław (44. r. ś.), Stanisława (7. r. ś.), Zbyszek, Edward, Antoni, Marianna Aleksanderek, Janina, Wojciech, Jadwiga Skowronek

17.30

+ Stanisław Kłyszewski (od zony Zdzisławy)

18.00

+ Władysława Gawlak (od Gosi z Julią).

17.30

1) + Daniela, Feliks Beśka (od rodz. Chwilczyńskich)

2) + Tadeusza Juszczyk w 1 r. sm (od zony z dziećmi i ich rodzinami).

18.00

1) + Wacław Wiśniewski (od sąsiadów Żmudzkich i Kokotów).

2) + Janina Lachowska (od chrześnic Zofii Dyrks i Barbary Rogalewicz z rodzinami).

17.30

+ Marcjan ( 11 r. śm.), Franciszek, Kazimiera, Andrzej Brzozowscy, Gabriela Brudnicka.

18.00

+ Waldemar Trajdos (od kolego Włodka z rodz.).

17.30

1) + Kazimiera Kruk (od syna Edwarda z rodz.).

2) + Bronisława Witczak (od swatki Janiny z Chorzenic).

18.00

1) + Elżbieta Ratajczyk (od syna Macieja i synowej Kasi).

2) + Władysława Kałużna (od wnuczki Ani z rodz.).

17.30

1) + Feliksa Kurzynoga, Cecylia, Henryk Słomian (od wnuczki Kasi z rodz.).

2) + Marian Niedbalski w 5 r. śm., Władysław, Marianna Kubiak, Władysław, Marianna Niedbalscy, Władysława, Józef Ziaja.

18.00

1) + Do Bożego Miłosierdzia: Tadeusz Kucharski, Pelagia Mularczyk, Zdzisława Wrona, Monika Kucharczyk, Mirosław Rozumek, Kazimiera Kurzynoga, Teresa Borczyk, Stanisław Zieliński, Józefa Lechowska, Mariusz Kończak, Weronika Cecelon, Marian Mizera, Bronisława Kowalska, Feliksa Kurzynoga, Józef Iskra, Henryk Rozumek, Anna Kowalczyk, Henryk Tokarczyk, Danuta Turłaj, Barbara Strzelczyk, Halina Słomian, Jan Mizera, Bogusława Cimcioch, Wiesław Nowak, Józef Pęciak, Witold Otocki, Jan Majewski, Janina Lachowska, Wacław Wiśniewski, Andrzej Kamieniak, Waldemar Trajdos,Kazimiera Kruk, Bronisława Witczak, Józef Brożyna, Władysława Kałużna, Stanisław Bylica, Mieczysław Witczak, Stanisława Kokosińska, Janina Telenga, Marek Kostrzewa, Zofia Osińska, Mirosław Guc, Tadeusz Kostrzewa, Andrzej Tomczak, Halina Krysiak, Zbigniew Tokarczyk, Aleksy Bąk, Stanisław Kłyszewski, Zdzisława Kwiecińska, Grzegorz Strzelczyk, Stanisław Wiśniewski, Kazimierz Kałużny.

2) + Stanisława, Marian Walczak ( w r. śm.).

17.30

O Boże bł. w 50 r. ślubu dla Krystyny i Jana Maciaszczyk.

1) + Grażyna Foręc (od Łukasza z żoną).

2) + Stanisław Bylica (od córki Barbary z rodz.).

1) + Józef Poziemski.

2) + Janusz Gajewski, Józef, Marianna Fit, Gertruda, Stanisław Gajewsjcy, zm. z rodz. Fitów, Lechowskich i Gajewskich.

8.30

1) + Jan  w 16 r. sm, Marianna, Bronisław Zbrożek, Marian, Jan Żmudzki, Jan Dragan, zm. z rodz. Mularczyków i Zbrożków.

2) + Ireneusz W 6 r. śm., Janina, Bogusław Tokarczyk, Helena, Stefan Mielczarek.

10.00

1) + Józef w 6 r. śm., Janina, Stanisław, Tadeusz Wójcik, Kazimiera, Mieczysław Kapica, zm. babcie i dziadkowie.

2) + Adam w r śm., Antonina Słomscy, zm. dziadkowie.

Za parafian

Kodrań: rez. Nejgebauer.

16.00

1) + Zofia w 12 r. sm.,Henryk, Marianna, Władysław, Chałupczyńscy, Julianna, Mieczysław, Józef Gołębiowscy, Marian Mroczek.

2) + Rozalia Mizera 9 r. śm., zmarli z rodz. Mizerów i Pawełoszków (od męża z rodz.).