NIEDZIELA    8.30 + Edward (35 r.ś.), Stefania, Stanisław, Stanisława, Beata, Sierszeń, Wiktoria, Franciszek

                                                             Grabarczyk

                        10.00 1.) + Anna, Józef Janik

                                  2.) + Stefan (14 r.ś.), Marianna Pawełoszek (od wnuczki Agnieszki z rodz.)

                        11.30  Chrzest: Kalina Boruń

                                   O Boże błogosł. dla Kaliny Boruń w 1 roczn. ur.)

                                   O Boże błogosł. w dorosłym  życiu dla Kacpra Sudak w 18 roczn. ur.           

                        14.00  Kodrań: + rez. Zalewska

                        16.00  + Julian, Stanisława, Jadwiga, Mirosław Bukowiec (od córki Wioletty z rodz.)

PONIEDZIAŁEK  17.30 + Marian Pawełoszek (od wnuka Krzysztofa z rodz.)

                               18.00 + Wiesław Gruszczyński (od sąsiada Witolda z rodz.)

WTOREK 17.30 + Helena, Bolesław, Tadeusz, Marian Fit, Józef, Marian, Władysława Pawełoszek,

                                        Sławomir, Marian Rogaczewscy, Aleksander Raszewski

                  18.00 + Józef Pęciak (od żony Teresy)

ŚRODA  17.30  + Zenona Perczak (od sąsiadów Kowackich)

                18.00 + Witold Otocki (od żony Barbary)

CZWARTEK  17.30 + Wiesław Nowak (od córki Martyny z rodz.)

                        18.00 + Józef Krężel (od Ireny Borowiec z rodz.)                        

 

PIĄTEK  17.30 1.) + Barbara Strzelczyk (od córki Lidii)

                          2.) + Józef Iskra (od wnuczka Tomasza z żoną i córką)

                18.00 1.) + Wacław (9 r.ś.), Pelagia, Stanisława, Stanisław, Zdzisław Rogaczewscy

                          2.) + Zdzisław Chyra (od siostry Krystyny)

SOBOTA 17.30 1.) + Mirosław, Krystyna Iskra, Stanisława, Stefan Tąpała, Andrzej Niedbalski

                           2.) + Feliksa Kurzynoga (od wnuczki Basi z rodz.)

                 18.00 1.) + Stanisław (19 r.ś.), Janina Kostrzewa, Marianna, Władysław Lechowscy

                           2.) + Stanisława (12 r.ś.), Andrzej, Tadeusz Kolanek, Waleria, Maciej Błasik,

                                                            Antoni, Sylwina Majewscy

NIEDZIELA    8.30 1.) + Ryszard Strzelczyk (r.ś.)

                                        + Danuta Turłaj (od brata Ludwika z rodz.)

                                   2.) + Jan (4 r.ś.), Apolonia, Stefan Krajewscy, Krystyna Olczak, Natalia, Feliks Dusza

                        10.00 1.) + Anna, Józef, Stefan, Kazimierz, Marianna Kowalczyk

                                  2.) + Halina Słomian (od córki Renatki z rodz.)

                        11.30   O Boże błogosł. dla Tomasza Gębki w 10 roczn. ur.

                                    O Boże błogosł. w dorosłym  życiu dla Mateusza Masek w 18 roczn. ur.           

                        11.30  Kodrań: + rez. Szataniak

                        16.00  1.) + Eugeniusz (10 r.ś.), Stanisława, Kazimierz, Lucyna Bzdak, Agnieszka,

                                                 Stanisław Kostrzewa

                                   2.) + Zdzisława Wrona (od rodz. Cybulskich i Ryłków)