NIEDZIELA    8.30 + Krystian Cimcioch (2 r.ś.), Stanisława, Józef Wiśniewscy, Aniela, Józef Cimcioch

                        10.00 1.) + Stefania, Józef, Jan, Tadeusz, Halina, Franciszka, Andrzej Kozieł, Roch,

                                                        Marianna Urbańczyk

                                  2.) + Andrzej Pierzynka

                         11.30  Chrzest: Franciszek Wrona,  Olivier Jędrysiak                                 

                                                  O Boże błogosł. dla Helenki Brożyna w 1 roczn. ur.

                                                  O Boże błogosł. dla Marianny Szczepanik w 70 roczn. ur.

                        14.00  Kodrań: + Janina, Antoni Mikołajczyk, Marianna, Ksawery Wlaźlik

                        16.00  + Jolanta Dyła (20 r.ś.) (od syna Roberta z rodz.)

PONIEDZIAŁEK  17.30 + Zygmunt (10 r.ś.), Władysława, Władysław, Jan, Marianna, Franciszek, Maria,

                                                Ewa Bednarek, Walenty, Marianna Rogaczewscy, Franciszek, Józefa, Helena,

                                                Józef Brożyna, Stanisław, Władysława Pawełoszek, Józef, Regina Nowaccy

                               18.00 1.) + Jan Mizera (od wnuczka Radosława z rodz.)

                                         2.) + Anna Kowalczyk (od syna Henryka z rodz.)

WTOREK 17.30 + Halina Słomian (od męża Józefa)

                  18.00 1.) + Zdzisław Chyra i rodzice (od kuzynki Honoraty z rodz.)

                            2.) + Tadeusz Juszczyk (od rodz. Orzeszków)

ŚRODA  17.30  + Danuta Turłaj (od syna Adama z rodz.)

                18.00 1.) + Józef Nowacki (8 r.ś.)

                          2.) + Rafał Binias (1 r.ś.)

CZWARTEK  17.30 + Henryk Rozumek (od wnuczka Tomka z rodz.)

                        18.00  1.) + Józef Krężel (od Małgorzaty Fit z rodz.)

                                   2.) + Józef Iskra (od wnuczka Adriana z żoną i córką)

 

PIĄTEK  17.30 1.) + Aneta Kurzynoga

                          2.) + Monika Kucharczyk (od rodz. Kupisów z Czajkowa)

                18.00 Do Bożego Miłosierdzia: + Zenona Perczak, Pelagia Strzelczyk, Tadeusz Juszczyk, Marianna Pawełoszek, Daniela Strzelczyk, Roman Szymczak, Marcin Goszczyński, Irena Krasowska, Marian Pawełoszek, Barbara Perczak, Wiesław Gruszczyński, Tadeusz Kucharski, Pelagia Mularczyk, Zdzisława Wrona, Monika Kucharczyk, Mirosław Rozumek, Kazimiera Kurzynoga, Teresa Borczyk, Stanisław Zieliński, Józefa Lechowska, Mariusz Kończak, Weronika Cecelon, Marian Mizera, Bronisława Kowalska, Feliksa Kurzynoga, Józef Iskra, Henryk Rozumek, Anna Kowalczyk, Henryk Tokarczyk, Danuta Turłaj, Barbara Strzelczyk, Halina Słomian, Jan Mizera, Bogusława Cimcioch, Wiesław Nowak

SOBOTA 17.30 + Zeon (1 r.ś.), Stanisława, Bolesław, Stanisław Komorowscy

                 18.00 1.) + Jerzy (9 r.ś.), Kazimiera, Władysław, Zdzisław, Cecylia Chrzanowscy

                           2.) + Wacław (25 r.ś.), Marianna, Henryk Niedbalscy, Zenona Perczak, Genowefa,

                                               Franciszek, Zygmunt Brożyna, Zdzisław Kokosiński

NIEDZIELA   8.30 + Edward (35 r.ś.), Stefania, Stanisław, Stanisława, Beata, Sierszeń, Wiktoria, Franciszek

                                                             Grabarczyk

                        10.00 1.) + Anna, Józef Janik

                                  2.) + Stefan (14 r.ś.), Marianna Pawełoszek (od wnuczki Agnieszki z rodz.)

                         11.30  Chrzest: Kalina Boruń

                                     O Boże błogosł. dla Kaliny Boruń w 1 roczn. ur.)

                                     O Boże błogosł. w dorosłym  życiu dla Kacpra Sudak w 18 roczn. ur.           

                        14.00  Kodrań: +

                        16.00  + Julian, Stanisława, Jadwiga, Mirosław Bukowiec (od córki Wioletty z rodz.)